(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-02-27 09:37

Piec C.O (Nr 2419808)

Piec C.O

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

90.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 449.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to łatwizna. Jeżeli masz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, choćby np. maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub części do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo tylko posiadasz niespakowany skuter, wówczas zaczynasz mieć kłopot z wyborem fachowej firmy. Serwis Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że mamy w bazie bardzo wiele różnorodnych przewoźników z różnoraką flotą wozów, więc na sto procent pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie przetransportować twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada gabaryty.

    Żeby dostać ogłoszenia dobrane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najstaranniej przedstawić maszynę. To ułatwi przewoźnikowi zbadać, czy posiada należyty samochód, żeby taki transport zrealizować. W sytuacji, kiedy wymiary lub waga pojazdów przerastają parametry możliwe w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy muszą mieć dodatkowe certyfikaty, a w trakcie jazdy konieczna jest obecność pilota. Znaczące jest także zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam podjechać na przyczepę, czy też przykładowo posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz pojazdu w portalu Clicktrans z reguły jest niższa niż typowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości około 950 kilometrów został wykonany za 900 złotych, czyli około 500 złotych taniej niż na ogół taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Ruda Śląska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krzyż Wielkopolski, 64-761, Polska

Termin elastyczny