(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Piec co (Nr 5222890)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 138.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Częstochowa

10 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Od 10 paź 2019 do 11 paź 2019


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi kompetentnie zabezpieczyć sprzęt, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, rys jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu należą frezarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest związana przede wszystkim od gabarytu i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych uprawień oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt transportu maszyn i sprzętu za 1 km przy trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował średnio 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.