(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-21 23:05

piec co na palecie, wymiary: wysokość 150cm, szerokość 70cm, głębokość 100cm, waga 430kg

(Nr 2170986)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

430.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 329.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń i sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi właściwie ochronić urządzenie, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, rys oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu są frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest związana przede wszystkim od wymiarów jak i ciężaru maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do punktu wyładunku. W większości przypadkach przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych zaświadczeń jak również specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu urządzeń lub sprzętu za jeden km na trasie Polska – Anglia jest wydatkiem około 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy prawie 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt prawie 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny