(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Piec do wypału ceramiki (Nr 5415786)

Piec do wypału ceramiki

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 193.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Frankfurt Nad Odrą

Od 16 sty 2020 do 23 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Czerwonak

Od 24 sty 2020 do 31 sty 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna rzetelnie zabezpieczyć maszynę, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, rys oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu są frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie uzależniona często od wymiarów i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych koncesji oraz profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z kosztem prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu na 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.