(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-17 11:55

piec kominkowy

(Nr 2161596)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 343.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 42145
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 11:59

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Oferta dotyczy tylko transportu . Kierowca jest sam więc załadunek i rozładunek musiałby być zorganizowany przez zleceniodawcę.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien odpowiednio ochronić sprzęt, aby ustrzec się zniszczeń, otarć i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport urządzeń i sprzętu są frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest zależna zazwyczaj od gabarytu jak i wagi maszyny oraz od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Nierzadko przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych zaświadczeń jak również dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu za 1 km przy trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 złotych. Przykładowo, przewóz spawarki do UK cena wyniesie prawie 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn wydamy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Kłodawa, Polska

17 lis 2017

Adres i termin dostawy

Żagań, 68-100, Polska

25 lis 2017