piecyk (Nr 6734158)

piecyk

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

60

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1125.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 21 paź 2020 do 30 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 22 paź 2020 do 30 lis 2020


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje wyłącznie łopat czy grilli do ogrodu. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport krzeseł, fontann. Są to z reguły duże urządzenia jak i są dość ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić tak naprawdę każdym typem auta. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy przeważnie nie jest upakowany w pudłach, więc warto go dobrze zabezpieczyć. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, aby nie przemieszczał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył innych pakunków umieszczonych w pojeździe, czy też nie zniszczył samego auta transportującego.

Jeśli posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie możemy sami go przewieźć, wtedy można skierować się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące firm transportowych. W przypadku, gdy chcemy zlecić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej wskazując: trasę, wielkość sprzętu, ciężar, czy też liczbę rzeczy którą myślimy przewieźć. Im bardziej wyczerpująco przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy transportowe z większą dokładnością wycenią koszt transportu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych przede wszystkim zależy od odcinka do przejechania oraz gabarytów paczki. Przeważnie po zgłoszeniu przesyłki w serwisie, należy poczekać kilka chwil, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto poczekać chodź kilka godzin, żeby zebrać wszystkie wyceny od firm przewozowych. Wtedy zostaje tylko wyselekcjonować ofertę najbardziej interesującego przewozu sprzętu ogrodowego według nas.