(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-22 20:07

piecyk (koza)

(Nr 2406308)

Długość [m]:

0.34

Szerokość [m]:

0.47

Wysokość [m]:

0.65

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1486.00 km

Informacje dodatkowe:

Nie jestem pewien wagi (byc moze nieco wiecej niz 40 kg) w kazdym razie samodzielnie to podnioslem i kawalek przenioslem.

Oferty od Przewoźników (0)

220 zł

ID firmy: 599672
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-02-2018, 14:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-10 do 2018-03-15

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 599672
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 23:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-07 do 2018-03-28

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Dobry dzien, moge zabrac i zaladowac ale rozladunek przed swietami albo zaraz po bo wtedy wracam do Polski,wiec jesli sie nie pali to zapraszam do akceptacji.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

550 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 13:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Sylwia J. :)

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia i potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład mokrą gąbką. Później wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych rzeczach, takich jak przykładowo łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Strasburg, 67000;67100;672, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Upałty, 11-500, Polska

Termin elastyczny