(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-29 10:08

piecyk koza Widawa > Jabłonna k. Lublina

(Nr 1468612)
piecyk koza Widawa > Jabłonna k. Lublina

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 337.50 km

Informacje dodatkowe:

adres dostawy może tez być Lublin

Oferty od Przewoźników (0)

185 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 10:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Obsługa profesjonalną firmą kurierską , płatność z góry. Przesyłki ubezpieczone na dowolną kwotę. Nadanie i odbiór w dni robocze. Przesyłki muszą być zapakowane. Nadawca musi posiadać drukarkę , aby wydrukować gotowy list na paczkę.

Cena (zawiera VAT): 185 zł

Wiadomości:

190 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 09:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 190 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i wymyć, np. wilgotną ściereczką. Potem należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Widawa, Polska, 98-170

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Jabłonna Pierwsza, Polska, 23-114

Termin elastyczny