(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Piekarnik (Nr 4815668)

Długość [m]:

0.75

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

95

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1545.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Birmingham

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Gryfice

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa gatunki: produkty elektryczne większych gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu produktów AGD

Gdy zlecasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o właściwe zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną ostrożność, aby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po sprzęcie.

Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, należy wyciągnąć i spakować oddzielnie. W momencie transportu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię stretch, sznurki i kartony – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Artykuły duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, wagi oraz działania sprzętu AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 PLN. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 zł.