(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Piekarnik, lodówka (Nr 2970288)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

2

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 288.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 17 lip 2018 do 20 lip 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Różan

Od 20 lip 2018 do 26 lip 2018


Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa gatunki: urządzenia elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Kiedy zlecasz przewóz urządzeń AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o odpowiednie zabezpieczenie produktu. W sytuacji, kiedy musisz przetransportować sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, aby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się wyciągnąć oraz zapakować oddzielnie. W momencie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a rogi pralki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, ciężaru oraz stanu technicznego sprzętu AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 zł. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 zł.