(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2016-11-24 22:22

Piekarnik + płyta gazowa Candy retro Bydgoszcz

(Nr 1448962)
Piekarnik + płyta gazowa Candy retro Bydgoszcz

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 429.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

160 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 12:01

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić 2 typy: produkty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Gdy zlecasz transport sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o należyte zabezpieczenie produktu. W momencie, kiedy chcesz przetransportować urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, aby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

    Lodówki powinno się rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć i spakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki trzeba zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wielkości, wagi oraz działania wyposażenia AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Niemcz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Tychy, Gen. De Gaulle’a, 12

Termin elastyczny