(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Piekarniki - około 130 szt (Nr 5978745)

Piekarniki - około 130 szt

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

45

Liczba sztuk:

132

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1020.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kalwaria Zebrzydowska

Od 14 kwi 2020 do 19 maj 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Everswinkel

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa typy: urządzenia elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

Jeśli zamawiasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o stosowne zabezpieczenie urządzenia. W sytuacji, kiedy planujesz przetransportować urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po urządzeniu.

Lodówki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się wyjąć oraz zapakować odrębnie. W momencie transportu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, masy i uszkodzenia produktu AGD. Kolejnym czynnikiem wpływającym na koszt jest odległość od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.