(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2013-12-14 17:34

PIĘKNY ZESTAW MEBLE DĘBOWE BONA + ŁAWA OKAZJA !!!

(Nr 195277)
PIĘKNY ZESTAW MEBLE DĘBOWE BONA + ŁAWA OKAZJA !!!

Długość [m]:

5m

Szerokość [m]:

1m

Wysokość [m]:

2m

Ilość sztuk:

5

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 375.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 5676
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-12-2013, 20:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2013-12-17 do 2014-01-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam serdecznie,gwarantuje bezpieczny i rzetelny transport,do każdego zlecenia pochodzę z zaangażowaniem o czym mogą świadczyć komentarze "o mnie".W razie zainteresowania zapraszam do akceptacji i kontaktu telefonicznego.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, ponieważ pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nowego sprzętu.

    Na początek, kiedy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Następnie warto przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Kępno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Wrotnów

Termin elastyczny