(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-10-25 12:15

pienso para mascotas

(Nr 2113572)
pienso para mascotas

Waga w kg:

500.00

Opakowanie ładunku:

pallets paletizado (sacos de pienso)

Dystans: 558.00 km

Informacje dodatkowe:

3 palets 120*80*160

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

     Przewóz żywności i zbóż, pasz jest wyjątkowo rygorystyczną dziedziną transportu ponieważ występuje niebezpieczeństwo związane z nadpsuciem produktów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się transportu pokarmu musi stosować się do norm i otrzymać należyte certyfikaty. Transport pokarmów jest również wymagający ze względu na bogactwo produktów spożywczychpośród nich znajdują się artykuły roślinne, suche, płynne itp. Większość z tych produktów potrzebuje różnych wymogów przechowywania (na przykład odpowiedniej wilgotności). Firmy transportowe przewożące produkty spożywcze spotykają się z presją czasu, koniecznością zorganizowania odpowiedniego sprzętu i kryteriów przewozu oraz odpowiednim zabezpieczeniem żywności. W przypadku, gdy zamawiamy przewóz produktów spożywczych, firma transportowa powinna mieć należyte zaświadczenie z Inspekcji Weterynaryjnej.


Cena przewozu żywności i zbóż, pasz

    Cena transportu pokarmów i zbóż, pasz zależy od wielkości, wagi oraz ilości sztuk transportowanych produktów, jak również od odcinka między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Przykładowo, za transport blisko 100 kg bobu z Olsztyna do Krakowa zapłacono 140 złotych. Za przewóz 500 kg kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków kosztowało zleceniodawcę 500 PLN. Transport 6 palet lodów z Namysłowa do Wrocławia kosztował 350 . Za transport 20 palet artykułów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk kosztowało 2800 PLN.

Adres i termin nadania

el Prat, 08820, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Calasparra, 30420, Hiszpania

Termin elastyczny