(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-10-25 12:15

pienso para mascotas

(Nr 2113572)
pienso para mascotas

Waga w kg (łączna):

500.00

Opakowanie ładunku:

pallets paletizado (sacos de pienso)

Dystans: 558.00 km

Informacje dodatkowe:

3 palets 120*80*160

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport żywności i produktów rolnych jest wyjątkowo rygorystyczną kategorią transportu ponieważ występuje niebezpieczeństwo związane z nadpsuciem artykułów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się przewozu żywności ma obowiązek dostosowywać się do norm i uzyskać odpowiednie certyfikaty. Transport pożywienia jest także rygorystyczny ze względu na różnorodność produktów żywnościowych – pośród nich występują artykuły roślinne, suche, świeże itp. Wszystkie z wymienionych artykułów wymaga różnych kryteriów transportu (np. wilgotności). Przewoźnicy transportujący produkty spożywcze zmagają się z presją czasu, przymusem zapewnienia należytego wyposażenia i warunków przewozu jak również należytym osłonięciem artykułów spożywczych. W przypadku, kiedy zlecamy transport produktów spożywczych, firma transportowa powinna mieć odpowiednie dokumenty z Inspekcji Weterynaryjnej.

Cena transportu pokarmów i produktów rolnych

    Cena przewozu pokarmów i zbóż, pasz zależy od gabarytów, ciężaru oraz ilości sztuk transportowanych produktów, jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Przykładowo, za przewóz prawie 100 kilogramów groszku na trasie Olsztyn – Kraków kosztowało 140 złotych. Za przewóz 500 kilogramów kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków kosztowało zleceniodawcę 500 PLN. Transport kilku palet lodów z Namysłowa do Wrocławia zleceniodawca wydał 350 zł. Za przewóz 20 palet artykułów mrożonych z miejscowości Ryki do Słupska zapłacono 2800 PLN.

Adres i termin nadania

el Prat, 08820, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Calasparra, 30420, Hiszpania

Termin elastyczny