(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2018-01-26 12:14

pies

(Nr 2323096)
pies

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1591.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

ID firmy: 224062
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 15:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

pieski będą jechały w dużym transporterze ze stałym dostępem do wody razem ze mną w kabinie.zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości: (2)

Olga S. (Zleceniodawca)
26-01-2018, 17:23
Dziekuje. To dobra propzycja. Jestem nowa na tym portalu.gdzie mozna poczytac komentarze o Panie( moze fb) oprocz tego portalu. Jak dawno Pan transportuje zwierzat i czy ma Pan licensje? Dziekuje z gory za odpowiedzi.
Marcin S. (Przewoźnik)
26-01-2018, 17:58
na moim profilu są opinie osób ktorym przewoziłem psy i koty,transportem zajmuję się prawie 2 lata,licencji nie posiadam,moim zdaniem ona nic nie zmienia,najważniejsze jest podejscie i zadowoleni klienci,zwierzęta przewożę w kabinie i mam baczenie na nie przez calą podróż.pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

Transport zwierząt

Jeżeli potrzebujemy zamówić transport zwierzaka, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, waga i szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być w takim razie chore ani okaleczone. Jeśli zamierzamy przetransportować psa, kota lub królika należy zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie i wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, w którym zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery konieczne przy przewozie zwierząt

Koty, psy i fretki powinny posiadać dokument tożsamości wystawiony przez weterynarza. Listę weterynarzy uprawnionych do wystawiania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 złotych.

Oprócz paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie informacje jak trasa i data przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Listę przewoźników upoważnionych do przewozu zwierząt można zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

Zwierzę można przewozić samochodem, gdy posiadamy właściwy przenośnik. Przy przewozie zwierza można stosować różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. Przy wyborze przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak także wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

Termin elastyczny