(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2018-01-26 20:34

Pies

(Nr 2324604)
Pies

Waga w kg (łączna):

2.00

Dystans: 1799.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 9832
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 22:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-03-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

1400 zł

ID firmy: 51108
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 21:30

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości: (2)

Agnieszka M. (Przewoźnik)
26-01-2018, 21:31
Usługi świadczymy w systemie door to door - odbieramy i dostarczamy zwierzę bezpośrednio z miejsca na miejsce. Transport odbywa się w klimatyzowanym samochodzie, w specjalnym transporterze dopasowanym do wielkości zwierzaka. Zapewniamy transportery, nie trzeba nic kupować.
Agnieszka M. (Przewoźnik)
26-01-2018, 21:31
Posiadamy licencje na przewóz zwierząt a samochód spełnia wszystkie wymagania stawiane środkom transportu przeznaczonym do przewozu zwierząt (zatwierdzenie inspektoratu weterynarii). Postoje odbywają się co 3-4 godziny. Każdy samochód wyposażony jest w system lokalizacji GPS z czujnikiem temperatury w kabinie, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się zwierzę. Sami jesteśmy hodowcami i właścicielami dwóch piesków.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Jeżeli potrzebujemy zamówić transport zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego rasa, ciężar i dokładny opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być zatem chore ani ranne. Kiedy zamierzamy przewieźć psa, kota lub fretkę trzeba zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie i wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych przypadkach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wczepić mikroczip.

Dokumenty niezbędne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą posiadać dokument tożsamości wystawiony przez weterynarza. Listę lekarzy upoważnionych do wystawiania paszportów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 złotych.

    Obok paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie dane jak trasa i data przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Spis przewoźników upoważnionych do transportu zwierząt można znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można transportować autem, kiedy posiadamy właściwy transporter. Do transportu zwierząt można używać różnego rodzaju kontenerów, szelek czy mat ochronnych. W wyborze transportera decydująca powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Ropczyce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, EN5 5SN, Wielka Brytania

Termin elastyczny