(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Zwierzęta Dodano: 2018-02-24 02:19

Pies

(Nr 2410116)
Pies

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1823.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

ID firmy: 566723
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 11:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-11

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Jeżeli potrzebujemy zamówić transport zwierzęcia, dla przewoźników ważna będzie jego rasa, waga oraz dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być zatem schorowane ani okaleczone. Kiedy postanowiliśmy przetransportować kota, psa lub królika należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest uważane za aktualne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, gdy zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery potrzebne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą mieć dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy uprawnionych do wydawania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 złotych.

    Oprócz paszportu konieczne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Wymagane są również takie dane jak data i trasa przejazdu i spodziewany czas transportu. Spis firm transportowych upoważnionych do transportu zwierząt jest możliwe zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można transportować autem, kiedy posiadamy odpowiedni transporter. Do transportu zwierząt warto używać różnego rodzaju kontenerów, torb czy mat ochronnych. W wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak również komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Llanelli, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, 76-248, Polska

Termin elastyczny