(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Zwierzęta Dodano: 2018-04-28 06:58

Pies

(Nr 2640092)
Pies

Waga w kg (łączna):

20.00

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 311.00 km

Informacje dodatkowe:

Jeszcze nie mam psa. Będzie u nas niebawem. Wiem że kilka razy w roku będzie podróżować do Warszawy. Potrzebuję sprawdzić ceny, czy będzie to dla mnie korzystne korzystając z Państwa usług. Z góry dziękuję za oferty.A! Najpierw waga około 10 kg. Docelowo 20-22. Będzie to suczka wyżł węgierski.

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 666798
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-04-2018, 12:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-29 do 2018-05-19

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

inne

Oferta ważna do:

2018-05-19, 12:04

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (2)

krystian w. (Przewoźnik)
28-04-2018, 12:12
witam jestem zainteresowany tym transportem jeżeli zależy pani na szybkim transporcie zapraszam do kontaktu
krystian w. (Przewoźnik)
06-05-2018, 10:34
witam proszę o kontakt
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

Transport zwierząt

Gdy chcemy zamówić transport zwierzęcia, dla przewoźników istotna będzie jego odmiana, waga oraz szczegółowy opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim razie schorowane ani zranione. W przypadku, gdy planujemy przetransportować psa, kota lub zająca należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się ważne w ten sam dzień, w którym zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery potrzebne przy transporcie zwierząt

Koty, psy i fretki powinny mieć dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Spis weterynarzy upoważnionych do wystawiania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 zł.

Obok paszportu potrzebne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie informacje jak trasa i data przejazdu i prognozowany czas transportu. Listę firm transportowych uprawnionych do transportu zwierząt można zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

Zwierzę można przewozić autem, jeśli posiadamy właściwy transporter. Przy przewozie zwierząt warto używać różnego rodzaju kontenerów, szelek czy mat ochronnych. W wyborze przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Kraków, 30-001, Polska

11 maj 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

25 maj 2018