(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-01 05:57

Pies, kot oraz rzeczy na 1/2 vana (Nr 2648972)

Pies, kot oraz rzeczy na 1/2 vana

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 2300.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na parę kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.

 

Adres i termin nadania

New Ross, Irlandia

Od 7 lip 2018 do 10 lip 2018

Adres i termin dostawy

Łącko, 33-390, Polska

Od 9 lip 2018 do 14 lip 2018