(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Zwierzęta Dodano: 2018-04-08 18:32

Pies - York

(Nr 2560912)

Waga w kg (łączna):

4.00

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 839.00 km

Informacje dodatkowe:

Piesek jest spokojny rasy york.

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 762640
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-04-2018, 07:23

Załadunek możliwy w terminach:

2018-04-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-04-14, 07:21

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

Przewóz zwierząt

Jeżeli chcemy zlecić przewóz zwierzęcia, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, ciężar oraz dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim razie chore ani ranne. Kiedy postanowiliśmy przetransportować kota, psa lub fretkę należy zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie i wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, w którym zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery potrzebne przy przewozie zwierząt

Psy, koty i fretki powinny mieć dokument tożsamości wystawiony przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy uprawnionych do wystawiania paszportów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 złotych.

Oprócz paszportu konieczne są również dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są również takie informacje jak trasa i data przejazdu i spodziewany czas transportu. Listę firm przewozowych uprawnionych do przewozu zwierząt można zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

Zwierzęta można przewozić samochodem, kiedy mamy należyty transporter. Przy przewozie zwierza można stosować różnego rodzaju kontenerów, szelek i mat ochronnych. W szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak także wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Moers, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny