(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-01-05 13:16

piła łańcuchowa elektryczna

(Nr 2258356)
piła łańcuchowa elektryczna

Długość [m]:

1.0

Szerokość [m]:

50.0

Wysokość [m]:

40.0

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

zależy mi aby to był bezpośredni kurs do gdyni, żeby torbami nie rzycać, przenosić lub obciążać innymi ładunkami.

Opakowanie ładunku:

do nadania mam 2 torby podróżne w jednej zapakowana będzie piła łańcuchowa elektryczna. druga to (ubrania,perfumy,herbaty)

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1816.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których transport wymaga wyjątkowej ostrożności uważa się przedmioty, które łatwo ulegają defektom oraz są kruche i łamliwe. Należą do nich na przykład dekoracje, rzeczy szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy wykonane z delikatnych materiałów. W otoczeniu najczęściej przewożonych przedmiotów natrafimy na gitary, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia właściwego ochronienia paczki jest strategiczna. Warto użyć tworzywa zabezpieczające takie jak: folia stretch, folia bąbelkowa oraz kartony. Folii bąbelkowej oraz kartony najlepiej wykorzystać do zabezpieczenia małych rzeczy – można je zakupić w markecie budowlanym lub w serwisach w sieci. Tymczasem folia stretch wykorzystywana jest do osłonięcia całego przedmiotu. Do zabezpieczenia przesyłki można wziąć również pledy, styropian, czasopisma, ręczniki i taśmy.

Koszt przewozu przesyłki o nadzwyczajnej ostrożności

    koszt transportu przesyłki, która wymaga wielkiej ostrożności zależy od ciężaru oraz wymiarów, jak również od odcinka między miejscem załadunku i punktem wyładunku. Na końcowy koszt może mieć wpływ również konieczność dostarczenia materiałów ochraniających przez firmę transportową. Przykładowo, za transport lustra na odcinku od Gliwic do Warty wydano blisko 250 złotych. Tymczasem za przewóz zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii wydano kwotę 200 złotych. Za transport rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice kosztował 300 zł.

Adres i termin nadania

Peterborough, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny