(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Piła stołowa (Nr 8202453)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Piła stołowa
Wpisane wymiary
60 x 60 x 90 cm
Wpisana waga
50 kg
1
Łączna waga:
50 kg
Dystans
1595 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Medway, Rochester

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa typy: artykuły elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

Kiedy zamawiasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o właściwe zabezpieczenie produktu. W przypadku, kiedy musisz przetransportować urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną czujność, żeby ustrzec się uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po produkcie.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się zdemontować oraz zapakować osobno. W trakcie przewozu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, masy i sprawności artykułu AGD. Innym elementem oddziaływującym na cenę jest odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.