(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-27 15:52

PILNE!!! Mercedes 380se z Francji do Niemiec

(Nr 2243931)
PILNE!!! Mercedes 380se z Francji do Niemiec

Marka i model:

Mercedes w126 380 se

Waga w kg (łączna):

1700.00

Dystans: 688.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się często, gdy nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Grenoble, 38000;38100, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Öhringen, 74613, Niemcy

Termin elastyczny