(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-29 10:03

PILNE !!! Transport 2 paczki - POLSKA ----- IRLANDIA

(Nr 1468592)
PILNE !!! Transport 2 paczki - POLSKA ----- IRLANDIA

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

8

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200 zł

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2312.90 km

Informacje dodatkowe:

Transport szafy w 2 paczkach

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 10:18

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-02

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości: (1)

cSpeed
29-11-2016, 10:18
dostawa na poniedziałek/wtorek
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, np. mokrą gąbką. Później warto rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich obiektach, takich jak np. szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu mebli, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Stogniewice, 63-630, 35

Od 30 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, draperstown, BT45 7EY, dromdallagan , 69

Od 2 gru 2016 do 4 gru 2016