(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pilne! transport bali drewnianych z rozbiórki domu (Nr 7007666)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

bale drewniane

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 271.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Ruda

Od 10 gru 2020 do 11 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Horodyszcze

Od 10 gru 2020 do 11 gru 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka istotnych rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, trzeba by zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy otwarta naczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, na dodatek w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po ustaleniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych stawek.