(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-27 23:13

PILNE! Transport z 79730 Murg (DE) -> 45721 Halten am See

(Nr 1460712)
PILNE! Transport z 79730 Murg (DE) -> 45721 Halten am See

Waga w kg:

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 629.10 km

Informacje dodatkowe:

Witam ok 6m3 do przewiezienia mienie, lokalizacje jak w temacie. Ekipa załaduje auto i rozładuje. Transport tylko w dniach: zał 28.11.16(g. 15-16), rozł: 29.11.16

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

     Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Niemcy, Murg, 79730

28 lis 2016

Adres i termin dostawy

Niemcy, 45721

29 lis 2016