(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2016-11-15 00:52

PIONIZATOR

(Nr 1392572)
PIONIZATOR

Długość [m]:

104

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

123

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 548.50 km

Informacje dodatkowe:

Pionizator dla osoby niepełnosprawnej, chłopiec jest po operacji nóg i potrzebujemy transportu tego urządzenia.

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2016, 10:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-21 do 2016-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-11-30, 23:59

Opis oferty:

witam moge zaladowac w poniedzialek z rana dostawa wieczor

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które najczęściej spotykamy na siłownibieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uznaje się również na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży oraz trudno przetransportować go samodzielnie.

    Sprzęt sportowy powinien być solidnie popakowany i osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne pudła. Gdy urządzenie może szybko ulegnąć uszkodzeniu, należy użyć do ochrony takie tworzywa jak: kartony, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby części, powinno się go rozłożyć i osłonić wszystkie elementy osobno - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy wewnątrz skrzynipostarajmy się więc o to, aby puste obszary w skrzyni wypełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Rzeczy nie mogą przesuwać się wewnątrz paczki.

    Na cenę przewozu sprzętu sportowego ma wpływ odległość między adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, a także ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 złotych. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny