(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 20:15

Pionner

(Nr 1922387)

Marka i model:

Pionnier

Waga w kg (łączna):

140.00

Budżet zlecenia [zł]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2288.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogie towary, które wydają się ogólnie ciężkie do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - chociaż jedynie na pozór. Właściwie zamocowany motocykl na pewno przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na naczepie, konieczne są 4 pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą zaledwie 2, ze względu na fakt, że mają one szyny udaremniające przesuwanie się motocykla. Ważne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w specjalistycznym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i często nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest niepewne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może zabrać jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Glasgow City, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Silniczka, 97-532, Polska

Termin elastyczny