Piscina (Nr 6211437)

Piscina

Długość [m]:

4.70

Szerokość [m]:

2.70

Wysokość [m]:

1.40

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 806.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Vélez-Málaga

Od 31 lip 2020 do 3 sie 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Distrikt Viseu, Tarouca

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi rzetelnie ochronić maszynę, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadraśnięć oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona często od wielkości i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich certyfikatów jak również dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną blisko 1,02 zł/km.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

Głównymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu urządzeń lub sprzętu za 1 kilometr przy trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 złotych. Przykładowo, transport spawarki do Anglii będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.