(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-20 20:31

Piso de 1 habitacion

(Nr 2168121)
Piso de 1 habitacion

Waga w kg (łączna):

140.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1928.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

     Na początek warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe zasady dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Wiedeń, 1010, Austria

28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Reus, 43202, Hiszpania

Termin elastyczny