(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-11-16 20:00

Pit bike( motocross talla mediana)

(Nr 2160567)
Pit bike( motocross talla mediana)

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

75

Waga w kg (łączna):

65.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 899.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to nic trudnego. Jeśli masz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, choćby na przykład maszynę rolniczą, naczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niezapakowany skuter, wtedy pojawia się zagwozdkę z wyborem odpowiedniej firmy. Portal Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ trudności. Ponieważ posiadamy w serwisie bardzo wiele różnorodnych przewoźników z rozmaitą flotą samochodów, dlatego z całą pewnością pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Jeżeli chcesz otrzymać zlecenia dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najprecyzyjniej opisać urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi ocenić, czy ma należyty samochód, żeby taki transport ziścić. W sytuacji, jeżeli gabaryty lub waga aut przekraczają parametry możliwe w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy mają obowiązek mieć dodatkowe uprawnienia, a w trakcie jazdy wymagana jest obecność pilota. Ważne jest również określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też, np. ma uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport maszyny w portalu Clicktrans z reguły bywa mniejsza niż standardowe ceny w branży przewozowej. Przykładowo transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym blisko 950 kilometrów został spieniężony za 900 zł, czyli prawie 500 złotych taniej niż zwykle taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Palma, Hiszpania

21 lis 2017

Adres i termin dostawy

Écija, Hiszpania

24 lis 2017