(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-30 12:13

Pitbull

(Nr 1996865)

Waga w kg:

25.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 1180.00 km

Informacje dodatkowe:

Interesuje mnie koszt przewozu

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 21:37

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 21:34

Opis oferty:

witam jadę jutro do polski w kierunku iławy mogę zabrać pieska o ile nie jest agresywny;]

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zamówić przewóz zwierzaka, dla firm transportowych ważna będzie jego rasa, waga oraz dokładny opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim przypadku chore ani ranne. W przypadku, gdy planujemy przewieźć psa, kota lub zająca trzeba zadbać o szczepienie na wściekliznę oraz wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność tego samego dnia, gdy zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny posiadać paszport wystawiony przez weterynarza. Spis lekarzy upoważnionych do wystawiania dokumentów można odnaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 złotych.

    Nie licząc paszportu wymaganetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Potrzebneteż takie informacje jak data i trasa przejazdu i przewidywany czas transportu. Listę firm transportowych upoważnionych do transportu zwierząt jest możliwe zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można transportować autem, kiedy posiadamy należyty przenośnik. Do transportu zwierząt można stosować różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. W wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Haga, Holandia

Od 2 wrz 2017 do 3 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Szynkówko, Polska

Termin elastyczny