(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-11-17 15:42

piwo

(Nr 2162103)
piwo

Waga w kg:

240.00

Opakowanie ładunku:

paczki na palecie

Dystans: 1599.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport pokarmów i produktów rolnych jest szczególnie restrykcyjną kategorią transportu ponieważ występuje ryzyko związane z zepsuciem artykułów żywnościowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu żywności musi stosować się do norm i otrzymać stosowne zaświadczenia. Przewóz żywności jest również rygorystyczny ze względu na różnorodność artykułów żywnościowych – pośród nich występują artykuły zwierzęce, mrożone, świeże itp. Każdy z wymienionych artykułów wymaga innych warunków przechowywania (na przykład należytej temperatury). Przewoźnicy transportujący żywność mierzą się z presją czasu, koniecznością udostępnienia należytego wyposażenia i wymogów transportu a także należytym ochronieniem żywności. W przypadku, kiedy zlecamy transport artykułów żywnościowych, firma transportowa powinna mieć odpowiednie dokumenty z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Cena przewozu pożywienia i produktów rolnych

    Koszt przewozu żywności i produktów rolnych zależy od wymiarów, ciężaru i ilości sztuk transportowanych produktów, jak również od odcinka między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Na przykład, za transport blisko 100 kg bobu na trasie Olsztyn – Kraków zapłacono 140 zł. Za przewóz 500 kilogramów kawy z Alessandrii (Włochy) do Krakowa zapłacono 500 PLN. Transport 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław zleceniodawca wydał 350 zł. Za przewóz 20 palet artykułów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk wydano 2800 zł.

Adres i termin nadania

50-086 Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Moskwa, Rosja

Termin elastyczny