(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 17:06

Pkw

(Nr 3001768)
Pkw

Marka i model:

Honda crx eg2

Waga w kg (łączna):

800.00

Budżet zlecenia [€]:

50

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

70 €

ID firmy: 795072
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-07-2018, 21:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-24 do 2018-07-25

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-07-24, 21:38

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 70 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, jak zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Stuttgart, Niemcy

23 lip 2018

Adres i termin dostawy

Stuttgart, Niemcy

23 lip 2018