(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Plac zabaw (Nr 7974166)

Sztuk
Plac zabaw
1
Łączna waga:
300 kg
Dystans
11 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Zabierzów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Radwanowice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na kilka pudeł, aby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego majątku.