(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-23 13:28

plac zabaw dla dziecka

(Nr 2408340)
plac zabaw dla dziecka

Długość [m]:

0.83

Szerokość [m]:

0.085

Wysokość [m]:

1.55

Waga w kg (łączna):

8.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1481.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 47492
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-02-2018, 15:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-26, 15:29

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

1280 zł

ID firmy: 12614
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-03-2018, 10:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-02 do 2018-03-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-03-31, 10:57

Opis oferty:

Cena brutto zgodnie z UTS oraz FIDI Standard, wystawiamy Faktury VAT. Referencje Diplomatique Cargo. Ubezpieczenie transportowe OCP Cargo+ OC Service. Profesjonalna pomoc przy załadunku i rozładunku. Prawidłowe zabezpieczenie na czas transportu. Samochód Mercedes Sprinter certyfikowany przez Technik Delft B.V wyposażony w windę załadunkową 750kg. Przed akceptacją uprzejmie proszę o kontakt przez portal! Zapraszam do skorzystania z naszych Usług.

Cena (zawiera VAT): 1280 zł

Wiadomości: (1)

Tomasz K. (Przewoźnik)
01-03-2018, 11:01
Dzień dobry, czy są Państwo zainteresowani naszą ofertą? czy odbiór w tym tygodniu jest możliwy?

1690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-02-2018, 15:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-23 do 2018-03-23

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, jeśli transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. mokrą ściereczką. Potem należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu rzeczy, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Genewa, Szwajcaria

Termin elastyczny