(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-06-16 11:40

Plac zabaw w częściach z PL 95-045 Parzęczew do DE 67227 Frankenthal (Nr 1851659)

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Witam, mam do zlecenia transport placu zabaw z polski do Niemiec. Placyk będzie przygotowany w częściach tak aby jak najłatwiej można było go zapakować. Auto które zabierze placyk musi mieć długość 3m, tak aby zmieściła się najdłuższa belka. Placyk 1:1 jak na zdjęciu. Jeśli auto będzie miało 2,2 wysokości to będzie można wszystko zabrać w trzech częściach. Na miejscu pracownicy firmy wszystko załadują tak aby się zmieściło (będzie możliwość częściowego rozmontowania).

Budżet zlecenia [zł]:

650

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1027.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest uzależniony od rozmiaru towaru, terminu przewozu oraz dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której umieszcza się niewielkie rzeczy lub paczki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (na przykład terakota, panele itd.), okna czy artykuły chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony pojazdem - Tirem i zajmuje zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery – Transport pewnych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – zwłaszcza przy przewozie ładunków w postaci płynu lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować towary drobne w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Bibianów, 95-045, Polska

Od 21 cze 2017 do 23 cze 2017

Adres i termin dostawy

Frankenthal, 67227, Niemcy

Od 21 cze 2017 do 25 cze 2017