(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Płaskowniki długości 2,7m (Nr 6817995)

Płaskowniki długości 2,7m

Długość [m]:

2.7

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

1630

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 614.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

9 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

10 lis 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi porządnie zabezpieczyć urządzenie, żeby uniknąć zniszczeń, zadrapań jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu jest zależna często od wielkości i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych koncesji oraz profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za 1 km przy trasie nasz kraj – Wielka Brytania wynosi 0,70 złotych. Przykładowo, przewóz spawarki do UK zapłacimy niecałe 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport maszyn wydamy prawie 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.