(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-01-04 23:11

Plastic baskets

(Nr 2256843)
Plastic baskets

Długość [m]:

99

Szerokość [m]:

46

Wysokość [m]:

46

Waga w kg (łączna):

4.00

Dystans: km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których transport wymaga szczególnej uwagi uważa się przesyłki, które szybko ulegają defektom oraz bywają delikatne i łamliwe. Zaliczamy do nich na przykład instrumenty muzyczne, elementy tłukące się, antyki, wyroby gliniane oraz rzeczy zrobione z delikatnych materiałów. W otoczeniu zazwyczaj przetransportowywanych przedmiotów natkniemy się na pianina, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, lustra oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia odpowiedniego osłonięcia przesyłki jest istotna. Dobrą praktyką jest wykorzystać materiały osłaniające jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa lub kartony. Folii bąbelkowej i kartony dobrze jest skorzystać do osłonięcia małych rzeczy – można je dostać w sklepie budowlanym i w serwisach internetowych. Natomiast folia stretch wykorzystywana będzie do opakowania całego przedmiotu. Do ochronienia pakunku można wykorzystać także koce, styropian, magazyny, ubrania oraz taśmy.

Koszt przewozu pakunku o wyjątkowej ostrożności

    Cena przewozu przesyłki, która wymaga specjalnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru oraz gabarytów, a także od odległości między punktem załadunku oraz punktem wyładunku. Na ostateczną cenę może rzutować także niezbędność zapewnienia tworzyw ochraniających przez firmę przewozową. Na przykład, za przewóz lustra na odcinku od Gliwic do Warty kosztował blisko 250 PLN. Natomiast za przewóz zegara kominkowego na trasie Holandia – Łódź wydano kwotę 200 PLN. Za transport rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice kosztował 300 zł.

Adres i termin nadania

Jombang, 61417, Indonezja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, 10431, Wielka Brytania

Termin elastyczny