(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 11:54

plastikowy plac zabaw rozłożony na płasko

(Nr 2744708)

Długość [m]:

210

Szerokość [m]:

126

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

45.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 320.00 km

Informacje dodatkowe:

plac zabaw elementy rozłożone na płasko, + ślizg i tunel ostreczowane o łącznych wymiarach podanych powyżej. W załączniku zdjęcie placu jak jest rozłożony- oczywiście będzie rozkręcony calkowicie do transportu i ostreczowany

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 4649
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-05-2018, 12:05

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-25

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 4837
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-05-2018, 08:09

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-30

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-05-30, 13:08

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu paczki, należy opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Września, 62-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żarki-Letnisko, 42-311, Polska

Termin elastyczny