(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 18:45

Playgrounds. MEASURE: 11,50x2,20 x2,20mts. 2,40TONS

(Nr 3007696)
Playgrounds. MEASURE: 11,50x2,20 x2,20mts.  2,40TONS

Długość [m]:

11.50

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg (łączna):

2400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

EURO PALLET

Budżet zlecenia [€]:

1550

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2747.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga w głównej mierze zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka kluczowych problemów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które zdołają udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku drobnicy czy też produktów sypkich, opłaca się sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być nieprzykryta przyczepa. Kiedy pragniemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych świadectw, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich warunków, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Łowicz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Medina de Rioseco, 47800, Hiszpania

Termin elastyczny