(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

plug do sniegu 3m (Nr 5330162)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 278.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Kutno

Od 25 paź 2019 do 26 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Klimonty

Od 25 paź 2019 do 28 paź 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport sprzętu ogrodowego nie obejmuje wyłącznie grabi czy węży ogrodowych. Myśląc o transporcie narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz kosiarek, kompostowników, opryskiwaczy, opielaczy czy też przewóz krzeseł, rzeźb. Są to przede wszystkim wielkie urządzenia oraz są całkiem ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w gruncie rzeczy każdym typem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest zamknięty w paczkach, dlatego opłaca się go odpowiednio zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, żeby nie ruszał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył pozostałych pakunków transportowanych w aucie, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

W momencie, gdy posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie możemy osobiście go przetransportować, wtedy warto udać się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym sposobem jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki firm transportowych. Aby zamówić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, wagę, jak również liczbę rzeczy jaką myślimy przewieźć. Im skrupulatniej przedstawimy taką paczkę tym przewoźnicy dokładniej podadzą koszt przewozu. Koszt przewozu sprzętu ogrodowego zwykle zależy od odcinka do przejechania oraz rozmiarów przesyłki. Najczęściej po wystawieniu przesyłki w serwisie, należy odczekać niewiele czasu, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź jeden dzień, aby zgromadzić pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko wskazać ofertę najciekawszego transportu sprzętu do ogrodu według nas.