(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

pług do sniegu wymiary 1,9 x 0,6 na palecie (Nr 8271707)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
pług do sniegu wymiary 1,9 x 0,6 na palecie
200 x 100 x 100 cm
350 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
350 kg
Dystans
332 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 10 sty 2022 do 14 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Jastków

Od 10 sty 2022 do 15 sty 2022


Transport innych ładunków

Transport innych towarów

Koszt transportu ładunków jest zależny od rozmiaru towaru, daty przewozu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują platformę, na której umieszcza się niewielkie przedmioty lub paczki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często transportuje się meble, paczki, artykuły budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi czy artykuły chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który należy transportować samochodem - Tirem i zajmuje zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu przewozu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – zwłaszcza w przypadku transportu towarów w postaci płynu i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

Pozostałe ładunki – towary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.