(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2017-11-25 21:44

Pług obracany 4 skibowy, masa 1300 kg

(Nr 2178678)

Marka i model:

GREGOIRE BESSON 4 skiby

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 153.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę przewiezienie pługu obracanego GREGOIRE BESSON 4 skibowy, masa 1300 kg. Pług znajduje się na parkingu Siemensa w Woli Krobowskiej 1- Parking FAMAT SERWIS TMLogic, trzeba go przewieźć do Kutna, nie ukrywam że termin jest wysoce elastyczny, liczę na jakiś okazjonalny powrotny kurs. Zdjęcia przedstawiają ten konkretny pług. Na miejscu będzie załadowany dużym widlakiem.

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 10527
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2017, 23:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-30 do 2017-12-08

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-12-08, 22:57

Opis oferty:

Termin elastyczny

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (7)

Dariusz . (Przewoźnik)
29-11-2017, 16:56
Witam. Co tydzień mam tę trasę. Czwartek piątek. Prosze dać znać czy działamy. Pozdrawiam
Jan N. (Zleceniodawca)
29-11-2017, 20:14
Witam, w tym tygodniu raczej nie da się odebrać z tego parkingu, dziś dzwoniłem do Siemensa, ale na chwilę obecną nie ma jeszcze formalnej zgody na odebranie sprzętu, jak coś to i tak byłoby aktualne na następny czwartek, piątek, bo w tym tygodniu wątpię że ogarną te formalności :/
Dariusz . (Przewoźnik)
29-11-2017, 21:06
Pasuje. Prosze o akcept. Pózniej się zdzwonimy i dogadamy termin.
Jan N. (Zleceniodawca)
01-12-2017, 11:34
Dopiero dostałem informację, że dziś można odebrać,
Dariusz . (Przewoźnik)
02-12-2017, 18:13
Mogę zabrać dopiero czwartek - piątek
Jan N. (Zleceniodawca)
04-12-2017, 10:21
Ok to jeśli za 350 zł to możemy się umówić na czwartek lub piątek. Jeśli wyraża Pana zgodę to akceptuje i wymienimy się jakimiś danymi. Bo też muszę dać znać do Siemensa kto będzie to odbierał,będą sprawdzać z dowodu imie,nazwisko,adres, serie i nr dow.Dogadałem się że pełnomocnictwo prześle im pocztą, przez tel podam im kto odbierać będzie.Jak już konkretnie będzie Pan wiedział czy czwartek czy piątek to tez dam im znać,żeby wyciągneli go z placu
Dariusz . (Przewoźnik)
04-12-2017, 15:07
W czwartek od rana moge zabierac sprzet. Danymi sie wymienimy po akcepcie mojej oferty. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy pamiętać również, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Grójec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kutno, Polska

Termin elastyczny