(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-07-22 14:02

Pług obrotowy (Nr 2997200)

Długość [m]:

4.00

Szerokość [m]:

2.00

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2066.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi właściwie osłonić urządzenie, żeby ustrzec się zniszczeń, rys i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu należą frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie związana głównie od gabarytu i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. W większości przypadkach transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania należytych uprawień jak i dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu na 1 kilometr przy trasie Polska – Anglia kosztuje 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń wydamy blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Francja, Bretagne, Saint-Glen

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Kłoczew

Termin elastyczny