(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pług śnieżny do samochodu 2 m (Nr 5477670)

Pług śnieżny do samochodu 2 m

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

180

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 309.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Spała

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Jabłonka

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi umiejętnie ochronić sprzęt, żeby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu należą frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona zazwyczaj od gabarytu jak i wagi maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Z reguły transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych uprawień oraz dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z kosztem około 1,02 zł/km.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za granicą

Głównymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr przy trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy blisko 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn płacimy blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.