(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-01-04 21:29

Pług zagonowy 4 skibowy

(Nr 2256609)
Pług zagonowy 4 skibowy

Marka i model:

Vogel Noot MS 850

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

850.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 422.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń rolniczych nierzadko bywa przewozem o dużych rozmiarach. Do pojazdów rolniczych zaliczamy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Wielkoformatowe urządzenia uprawne bywają urządzeniami nienormatywnymi. Maszyny te nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach, jako że ich rozmiar przewyższa możliwe gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak także w UE. Przeszkodę przedstawiać może także nacisk osi urządzeń rolniczych, który przerasta normy dozwolone dla większości dróg.

Jak przewozi się urządzenia uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych często wykorzystuje się przyczepy typu semi oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych powinni posiadać należycie przysposobionymi lawetami, które mogą przetransportować urządzenia uprawne, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze mieć stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeśli maszyna przekracza dozwolone normy wymiarami lub ciężarem, wymagane będzie otrzymanie specjalnego pozwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena przewozu urządzeń rolniczych

    Cena przewozu maszyny rolniczego jest zależna od gabarytów, wagi i sprawności urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Ważnym czynnikiem może być również czas przewozu.

Adres i termin nadania

Chocz, Polska

Od 14 sty 2018 do 1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Biała Podlaska, 21-500, Polska

Od 4 sty 2018 do 1 lut 2018