(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-04-30 12:32

płyny do dezynfekcji ADR UN 3082 grupa pakowania III

(Nr 2646504)
płyny do dezynfekcji ADR UN 3082  grupa pakowania III

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

110

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

ADR UN 3082 grupa pakowania III towar przygotowany na paletach w butelkach 1litrowych

Dystans: 848.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których przewóz zobowiązuje do wielkiej uwagi uważa się przedmioty, które często ulegają uszkodzeniom oraz bywają kruche i łamliwe. Kwalifikujemy do nich m.in. dekoracje, rzeczy tłukące się, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty zrobione z łamliwych tworzyw. W gronie nieustannie przetransportowywanych rzeczy natrafimy na pianina, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia właściwego ochronienia transportu jest newralgiczna. Opłaca się użyć surowce zabezpieczające jak przykładowo: folia bąbelkowa, folia stretch lub papier. Folii bąbelkowej i papiery dobrze jest użyć do zabezpieczenia mniejszych fragmentów – można je uzyskać w sklepie budowlanym lub w serwisach internetowych. Natomiast folia stretch stosowana będzie do osłonięcia całego przedmiotu. Do zabezpieczenia pakunku można wykorzystać także pledy, styropian, magazyny, ręczniki i taśmy.

Cena transportu paczki o nadzwyczajnej ostrożności

    koszt transportu pakunku, która domaga się nadzwyczajnej ostrożności zależy od wagi oraz wielkości, jak również od odcinka między miejscem załadunku oraz miejscem rozładunku. Na ostateczną cenę może wpłynąć również konieczność zapewnienia materiałów zabezpieczających przez firmę transportową. Na przykład, za transport lustra na trasie Gliwice – Warta kosztował niecałe 250 złotych. Tymczasem za przewóz zegara kominkowego z Holandii do Łodzi kosztowało 200 złotych. Za transport rzeźby kamiennej na odcinku Warszawa – Umianowice kosztował 300 zł.

Adres i termin nadania

Przemyśl, Polska

Od 30 kwi 2018 do 2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Bojano, 84-207, Polska

7 maj 2018