(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

płyta indukcyjna (Nr 6235302)

płyta indukcyjna

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 304.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

17 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

21 cze 2020


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa gatunki: artykuły elektryczne większych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

Jeśli zlecasz transport sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o stosowne osłonięcie wyposażenia. W sytuacji, gdy musisz przetransportować produkty AGD na własną rękę, zachowaj szczególną ostrożność, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

Lodówki powinno się rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, należy zdemontować i popakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru i sprawności wyposażenia AGD. Kolejnym elementem mającym wpływ na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 złotych.