(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Płyta meblowa HDF (Nr 6070959)

Płyta meblowa HDF

Długość [m]:

2800

Szerokość [m]:

2070

Wysokość [m]:

5

Waga w kg (łączna):

80

Liczba sztuk:

10

Dystans: 431.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Białystok

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Rotmanka

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).